Co znamená, když žena tvrdí, že podle peněženky je schopné odhadnout jejího nápadníka? Nenechte se mýlit, zde nepůjde o peníze, ale o styl!

avatar

Zdeněk Smutný
Pro někoho zoufalý proutník, pro jiného frajer

Módní doplněk, který je na očích

Pánská elegance je založena na několika pevných základech, které se v případě touhy po hezkém vzhledu nesmí podcenit. Vedle upraveného účesu, čistých bot a hodinek mezi ně patří bez diskuze také peněženka. Jeden z módních doplňků, na který se až nebezpečně často zapomíná. Je to velká škoda, protože je velmi často na očích. Nehezká a stará peněženka dělá ostudu, to stejné platí o zbytečně napěchovaných kouscích, které nelze ani strčit do kapsy. Každý muž by měl mít reprezentativní peněženku, a proto je tady několik tipů pro všechny gentlemany.

Od elegance až po luxus

Peněženku ukazujeme při placení, na obchodních schůzkách, s velkou pravděpodobností si jí všimne také naše drahá polovička na romantickém rande. Chcete zrovna při takových situacích působit neserióně? Určitě ne. Elegantní praktické peněženky Bellroy jsou pojmem ve světě peněženek, ve kterém patří mezi hlavní parametry malá tloušťka. I naplněná peněženka má velmi sympatikou tloušťku a snadno se schová do kapsy. Již žádné boule, trhající se kapsy na kalhotech a problémy pohodlně si sednout.

Chcete-li na okolí opravdu zapůsobit, zasotřete na luxusní peněženky značky Tommy Hilfiger. Značka Tommy Hilfiger je pojem, jedno z vůbec nejznámějších a nejvyhledávanějších jmen ve světe luxusní, ale stále cenově dostupné módy pro muže s vkusem.Peněženky jsou již na první pohled velmi kvalitě zpracované, praktické a hlavně atraktivní. Design vás nezklame.

Pro aktivní život

Nejen pracovními schůzkami je muž živ, platit a nosit s sebou důležité dokumenty je zapotřebí i ve volném čase, kdy se stává pánský styl barevnější a více uvolněný. Moderní peněženky od Quiksilver míří na emoce aktivních jedinců. Quiksilver ani v neformální kolekci nezapomíná na kvalitní zpracování a fakt, že muž by měl vypadat skvěle za každé situace bez ohledu na to, zda-li jde do luxusní restaurace, nebo si dává pivko na pláži u moře.

Stylová záležitost

Módní doplňky nezanedbávejte. Stylové značkové peněženky na eshopu Bagolo.cz jsou skvělou inspirací a vodítkem, díky kterému si vyberte model přesně pro vás. V nabídce jsou všechny výše zmíněné značky. Nemusíte tak mít obavy, že byste si náhodou nevybrali. Uvidíte, že s novou peněženkou se budete cítit mnohem lépe a sebevědoměji.

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář