Pro většinu z nás jsou sluneční brýle naprosto nenahraditelným módním doplňkem. Ochraňují náš zrak před přímým světlem a zároveň jsou také efektivní ozdobou, která podporuje naší image.

Mimo to přináší sluneční brýle příjemný bonus, kterým je skvělá příležitost tajného pokukování po kolemjdoucích slečnách. Ovšem ať je nosíte z jakéhokoli důvodu, váš cíl by měl být jasný – vybrat si pro sebe ten nejlepší model. Poradíme vám, jak na to.

Aktuální módní trendy ve slunečních brýlích jsou letos vcelku benevolentní. Zelenou má především experimentování s barvami, styly i tvary. Proto pokud alespoň trochu uznáváte módu, rozhodně této možnosti využijte a pusťte uzdu své fantazii. Jediné, na co byste se měl zaměřit, aby váš vzhled byl víc než dokonalý, je výběr slunečních brýlí podle tvaru vašeho obličeje. Náš krátký průvodce vám prozradí, který model bude k vám nejlépe ladit.

Hranatý obličej

Pokud máte výraznou čelist a široké čelo, vybírejte si sluneční brýle s oblými obroučky nebo modely v leteckém stylu. Vyplatí se také sáhnout po obdélníkovém tvaru brýlí s minimem ozdob.

Trojúhelníkový obličej

K obličeji s úzkou bradou a širokým čelem nejlépe ladí pánské pilotky. Zvolit můžete jak sluneční brýle s kovovými i plastovými obroučky. Bránit se nemusíte ani rozličně barevným kouřovým sklům.

Oválný obličej

Vlastníte-li oválný tvar obličeje, pak patříte mezi šťastlivce a ostatní vám mohou jen tiše závidět. Experimentovat totiž můžete s různými styly, jelikož vám bude slušet téměř každý model. Bát se nemusíte vysoce módních i sportovních brýlí.

Kulatý obličej

Kulatý obličej lze zeštíhlit čtvercovými nebo obdélníkovými obroučky, které však musí být dostatečně široké. Větší rozměry proto budou ideální. Příliš úzké brýle obličej ještě více zkulacují.

Tip: Chcete si sehnat sluneční brýle přesně podle vašich představ, ovšem kromě vysoce módních designů požadujete i maximální kvalitu? Navštivte Mary-fashion.cz, kde na váš čeká nabídka trendy kousků z dílny světových značek.

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář