Dovede si představit, že za telefon s Androidem utratíte skoro 100 tisíc korun? Nebo dovedete si představit, že si vůbec koupíte mobil s tímhle operačním systémem?

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Přehnaně drahý dárek? Chytrý telefon Tonino Lamborghini

Doplněk k vašemu Gallardu

Pokud máte v garáži vůz s býkem ve znaku, nebude vás nějakých 100 klacků trápit. Pro ostatní je ale mobil Tonino Lamborghini Antares doopravdy jen nepochopitelně předražený mobil, který toho navíc moc neumí a prapodivně vypadá. Kombinace fajnové kůže a kovu hodně hrubý design doopravdy nezachrání, třebaže nepochybuji o tom, že zpracování celého těla je špičkové.

Přehnaně drahý dárek? Chytrý telefon Tonino Lamborghini

Parametry patří k průměru

Tloušťka přístroje je 13,5 mm, čtyřpalcový displej s rozlišením 540 × 960 pixelů je chráněn odolným gorilla glass. Čtyřjádrový procesor je taktován na 1,5 GHz, RAM má 2 GB a vnitřní paměť 32 GB lze rozšířit SD paměťovou kartou o kapacitě až 32 GB. Celý přístroj šlape na operačním systému Android 4.2 Jelly Bean. To nejsou úplně parametry, které by člověka posadily na zadek, co?

Kde ho u nás koupíte?

Telefon je v ČR dostupný na dvou místech, a to konkrétně v Karlových Varech v Azra Luxury Watches & Jewellery a v Praze na Václaváku v obchodě se stejným názvem. Cena je v době psaní tohoto příspěvku nastavena na 98 tisíc korun.

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář