Roste vám na tváři strniště a zvažujete, že si vypěstujete knírek? I když zrovna není movember, vyzkoušejte, jak vám bude slušet. Hustotu kníru příliš neovlivníte, můžete ale upravit jeho tvar. Poradíme, s jakým knírem budete vypadat neodolatelně.

avatar

Jakub Švrdlík
Miluju BMX, sport, ženy, víno a zpěv

Správný knírek z vás udělá stylového chlapa

Knírek zapůsobí na ženy

Jaké jsou hlavní výhody knírku? Proč ho nosit? Podle posledních studií právě vousy pod nosem i na tváři připadají mnoha ženám neuvěřitelně sexy. Ať už jste zrovna single nebo máte partnerku, věřte, že právě knír vám zaručí pozornost, a to nemusí bý Movember. Pokud máte hebkou tvář a bez vousů vypadáte mnohem mladší, než ve skutečnosti jste, knír vám rozhodně přidá na věku, a to je super v patnácti i ve třiceti. Chlapi s knírem působí zkrátka vyzráleji. Ženy kolem vás budou mít dojem, že už máte ve všem jasno a víte, co očekávat od života.

Na tvaru kníru záleží

Vousy jsou jednoznačně moderním doplňkem. Navíc jakmile vás omrzí, můžete je bez problémů odložit. Ať už si vypěstujete pouze knírek, nebo si necháte narůst vousy po celé tváři, určitě se o ně starejte a pravidelně je zkracujte. Zatímco strniště na obličeji vám vydrží neudržované i několik dní, v případě samotného kníru je potřeba vousy kolem něj holit mnohem častěji. Holte ale opatrně, aby váš knírek zůstal stále dokonale symetrický a upravený. Nechcete skončit jak člen kapely ZZ Top.

Nechte si poradit od holiče

Jestliže si sami s tvarem kníru nevíte rady, zajděte do holičství a nechte si poradit. Není to žádná ostuda. Tam vám řeknou, jaký typ kníru je pro váš obličej ideální. Můžete si klidně nechat narůst hustý hispter knírek, nebo zvolit něco decentního. V kombinaci s upraveným obočím a vhodně zvoleným sestřihem vlasů bude váš obličej jak z reklamy. A že vám vousy nerostou? Nezoufejte, někteří muži si musí počkat na sex-appeal až do pětadvaceti, kdy jim vyraší první pořádné vousy.

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář