Někdo tepláky považuje za oblečení, které je dobré jen pro nošení na doma, jiní na ně nedají dopustit a oblékají je všude. A proč také ne. Vždyť jsou tak neskutečně pohodlné. A když je navíc umíte vybrat, můžete z nich vykouzlit dost zajímavý outfit – přesvědčte se.

avatar

Redakce eMuži.cz
Držíme při sobě

V teplácích nemusíte vypadat jen jako povaleč

Doma v teplácích chodí každý, ale ony umí udělat parádu i v ulicích – jen se musí vědět, jak na to. Na doma nechte vytahané tepláky s vypranou barvou, vytahanými koleny a žmolky na materiálu. Do ulic si vezměte pánské tepláky, které nadchnou i vaše okolí. Nošení tepláků do města nebo do ulic má svá jasná pravidla. A ty když dodržíte, budete vypadat skvěle, a přesto se budete cítit svobodně a pohodlně. Tepláků je také více druhů, jako ostatních kalhot – naučte se vybrat ty správné.

Na tyhle se zaměřte

Říká se jim smart tepláky – jsou z pevnější teplákoviny, takže se nevytahají tak snadno, lem kolem pasu má knoflíček nebo šňůrku a obvykle mají i vyšitý poklopec, ke kotníkům se zužují. Povznést je můžete i na vyšší level a obléci k nim třeba polokošili nebo sportovní sako a tenisky – do města jak dělané.

Sportovní tepláky jsou volnějšího střihu a určené především na běhání nebo do posilovny a jinam je také neoblékejte. Většinou mají výšivky, sportovní nápisy nebo loga. Jim dost podobné, ale nejlépe ještě volnější jsou pak tepláky pro volný čas, v nich nám bude dobře doma na gauči nebo na zahradě, ale ani při procházce v lese jimi nikoho neurazíte, jen je doplňte o stylové pánské mikiny, které z domácího outfitu udělají ten na volný čas.

Jak nejlépe vynést tepláky do ulic

Tepláky vypadají moc dobře v kombinaci s denimem. Pokud obléknete bílé triko, tmavé nebo šedé smart tepláky, doplňte je o džínovou košili nebo bundu a budete vypadat skvěle. Když se zadíváte do výloh obchodů jistě si všimnete, že i figuríny na sobě mají často tepláky a k nim slušivou bundu, mikinu nebo klidně svetřík. Inspirujte se a naučte se efektivně kombinovat tepláky tak, abyste je už odteď nemuseli sundávat. V kombinaci s tepláky vypadá moc dobře také vrstvení vrchního oblečení.

Odteď už své oblíbené tepláky při odchodu z domova nemusíte sundávat – už víte jak na to.

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář