Úklid jednoznačně nepatří mezi oblíbené chlapské záležitosti. Na druhou stranu někdy je opravdu nezbytný. Naštěstí většinou to za nás obstarají naše drahé polovičky.

avatar

Redakce eMuži.cz
Držíme při sobě

Máte pořádnou chlapskou dílnu? A umíte ji uklidit skoro bez práce?

Každý správný chlap ale samozřejmě má nějakou tu svou domácí dílnu, která je jeho nedotknutelným královstvím. A do ní zpravidla ženu nepustíme. Také proto si zde bohužel musíme úklid zařídit sami. Sice možná namítnete, že dílna je od toho, aby v ní byl nepořádek, ale samozřejmě to platí jen do určité míry. Naštěstí existují nástroje, díky kterým si však můžete úklid perfektně usnadnit!

Pořádný stroj do pořádné dílny

K úklidu v chlapské dílně se výborně hodí pořádné chlapské stroje. Takové, které zvládnou vysokou zátěž a mají vysokou výkonnost. Dokážete s nimi uklidit velké prostory, kde je řada odolných nečistot. Nemluvíme o ničem jiném, než jsou moderní dílenské vysavače. Každý chlap se tak ve své dílně může zbavit veškerého nepořádku, který vzniká při práci a časem se nepříjemně prší. Můžete si zvolit vysavače, které zvládají:

  • Suché vysávání
  • Mokré vysávání

Ve většině dílen si vystačíte s obvyklým suchým vysáváním. Takový vysavač se nám hodí třeba také v garáži, kde můžete uklidit okolo svého miláčka. Ačkoliv jsou takové vysavače poněkud větší stroje, protože musejí pojmout větší množství nečistot, velmi snadno se s nimi manipuluje.

Zvládne toho opravdu hodně

Mezi nejčastější nečistoty v domácí dílně zpravidla patří různý prach nebo piliny. Ty velmi dobře zvládají zejména výkonné průmyslové vysavače. Zde je vhodné se zaměřit na objem nádoby, aby takový vysavač opravdu zvládl pojmout veškerý nepořádek, se kterým se potřebujete v dílně vypořádat. Takový vysavač se vám hodí ale především zejména tehdy, pokud provozujete dílnu na profesionální úrovni, třeba autoservis. Zvládnete tak uklidit i velké průmyslové provozy.

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář