Máte laserovou tiskárnu? A počítač hlásí, že došla náplň? V první řadě je dobré vědět, že ještě pár stránek vytisknete. Přesto však doporučíme neotálet a koupit si nový toner. Na co se při jeho výběru zaměřit? Toto je správná cesta.

avatar

Redakce eMuži.cz
Držíme při sobě

Na co se zaměřit při výběru toneru?

Kvalitní internetový obchod

Česká republika je doslova eshopová velmoc. A k tomuto tvrzení se váže fakt spojený s tím, že počet obchodů, které náplně nabídnou, je doslova obrovský. Vaším cílem by měl být hlavně kvalitní internetový obchod. Jedině ten nabídne:

  • Široký výběr náplní
  • Vysokou kvalitu
  • Skladovou dostupnost

Pokud se v tomto směru příliš neorientujete a nechcete nakupovat u největších gigantů, potom zkuste Tonerpartner.cz. Už podle názvu je jasné, že se jedná o specialistu na tento sortiment a tak při nákupu nelze šlápnout vedle.

Nízká cena je důležitá

Nekupujte bezhlavě to první, co uvidíte. Při nákupu náplně do tiskárny je vhodné hledět také na její cenu. Z jakého důvodu? Jelikož když koupíte třeba levné tonery Canon, tak máte jistotu, že budete šetřit na samotném tisku. Když tisknete pravidelně, tak už můžeme mluvit o úsporách v řádech několika stovek, nebo i několika tisíců korun českých. Proto je dobré nevyhazovat peníze za vyloženě drahé náplně.

V nabídce nejsou jenom originály

K těm vás chce pochopitelně dotlačit výrobce vaší tiskárny, a to tím, že vás směřuje na svůj vlastní obchod. Originální náplně však nejsou tím jediným. Jsou tu také náplně označované jako alternativní. Za nimi stojí jiné firmy, které však vyrábějí totožné a stejně kompatibilní zboží. Jenom na něm není logo daného výrobce. Jejich strategie je jasná – zaujmout nižší cenou.

Víte, jaká barva vám chybí?

Je to černá? Nebo je potřeba pořídit jeden z barevných tonerů? Toto vám přesně nahlásí samotná tiskárna. Poznamenejte si to, jelikož i toto je věc, která je také velmi důležitá.

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář