Uvažujete o koupi osobního vozu nebo třeba dodávky, ale nepotřebujete zrovna nejnovější model? Zdráháte se koupit vůz od někoho cizího a rádi byste k němu získali nějakou záruku? V tom případě se můžete s důvěrou obrátit na Auto Gruber.

avatar

Redakce eMuži.cz
Držíme při sobě

Prodej jen prověřených vozidel

Auto Gruber je největším z bazarů užitkových i osobních vozů v Praze. Vybírat můžete dle značky, modelu nebo stáří vozu. Na všechny firma poskytuje 100 % záruku na původ vozidla a jsou technicky i právně prověřené. Nemusíte se tedy bát, že vaše vozidlo bude například blokováno magistrátem. Máte speciální přání a chtěli byste si nechat ojetou dodávku dovézt ze zahraničí? Žádný problém, firma za vás vyřídí veškeré formality s tím spojené.

Nebo auto jen vypůjčit?

Čeká vás stěhování rozměrného nákladu a nechcete si kvůli tomu dodávku kupovat? Jestliže vlastníte řidičské oprávnění skupiny B, pak se obraťte na půjčovnu Auto Gruber. Porozhlédněte se na webových stránkách a vyberte si dodávku, která vám bude nejvíce vyhovovat. Dodávku si můžete objednat telefonicky a vyzvednout si ji později dle smluveného termínu.

 

 

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář