Dobře vybavené auto by mělo být základem jak každé domácnosti, tak i firemní flotily. Nákup takovéhoto auta není úplně jednoduchý.

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Každý model má poněkud odlišné vybavení a vlastnosti. Přesto ale lze i sebelevnější auta s minimálním množství vychytávek dovybavit tak, abyste se v nich cítili pohodlně a interiér i exteriér byl maximálně funkční. My vám dáme v následujících řádcích několik zajímavých tipů, jež se mohou hodit.

Vybavte si zavazadlový prostor

Možná se to nezdá, ale hodně důležité je i obyčejné vybavení zavazadlového prostoru. Právě tady se totiž převáží jak čisté věci, tak i třeba stavební materiál. Mnozí z nás máme auto k různým účelům a právě špinavé věci v zavazadlovém prostoru nejsou ničím zcela výjimečným. Mezi hodně oblíbené vybavení vozu patří především protiskluzové vaničky do kufru. Právě díky nim převážené věci jednak nekloužou v zavazadlovém prostru a jednak také není problém je v případě potřeby umýt. Potah kufru ochrání dokonale.

Gumové rohože se vyplatí

V mnohých autech jsou pod nohama pouze obyčejné textilní koberce. Je to škoda, protože se prakticky okamžitě zašpiní od znečištěné obuvi. Stačí jen šlápnout do bláta a máte jej kompletně v celém interiéru vozu. Našim tipem jsou gumové rohože do auta RIGUM, které jsou jednak designově povedené a jednak také poměrně silné. Jen tak jednoduše se neprošoupou a bez problémů je můžete v případě potřeby omýt.

Praktické osvětlení SPZ

Jestliže není čitelná vaše poznávací značka, můžete být klidně i pokutován hlídkou Policie ČR. Na tuto skutečnost se vyplatí myslet, jelikož i to, že vám nefungují světla na SPZ, může být kužel pro policisty podnětem k rychlému jednání. Dnes přitom není problém pořídit efektivní LED osvětlení SPZ vozidla. Vydrží vám prakticky napořád. A když se něco stane, lze světla reklamovat.

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář