Vlastníte auto značky Škoda a chcete, aby jeho servis probíhal ve špičkové kvalitě? Pak byste jej měli svěřit do rukou odborníků z Autotrio Praha, kteří mají za sebou nejen mnohaletou praxi, ale také splňují nejpřísnější kritéria a požadavky Škoda Auto a. s.

avatar

Redakce eMuži.cz
Držíme při sobě

Zákazník na prvním místě

Autotrio Praha je tu především pro vás, zákazníky. O přátelském vztahu se zákazníky svědčí i rozsáhlá klientela firmy. Klienti jsou spokojení a pravidelně se vracejí. Vstříc jim firma vychází i formou slev. Ty jsou poskytovány na provedenou práci na vozech. Slyšeli jste o tzv. Šekové knížce? Ta obsahuje šeky na nejrůznější servisní úkony pro váš vůz. Šeky se obvykle vztahují na práci techniků i na materiál zakoupený v Autotrio Praha. Potřebujete opravu v lakovně či klempírně a pojišťovna vám ji neuhradí? Pak vám jistě také přijdou vhod slevy poskytované v Autotrio Praha.

Tankujte za pár korun

Víte, jak snížit provozní náklady vašeho vozu? Tankujte E85 namísto Naturalu. Ceny benzinu kolem 25 Kč jsou již dávno pryč, ale Ethanol E85 tolik opravdu stojí. Jak zařídíte, abyste mohli E85 tankovat? Přijedete do servisu Autotrio Praha a zde váš vůz projde drobnou přestavbou. Investice není nákladná a výsledek uvidíte okamžitě při každém tankování. Máte k přestavbě či k něčemu jinému nějaké dotazy? V Autotrio Praha vám rádi zodpoví všechny vaše otázky.

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář