Snad každý měsíc se vyrojí nějaké nové drby týkající se připravované vlajkové lodi Samsungu. Jaké jsou ty poslední a na co se můžeme možná těšit?

avatar

Pavel Mejstřík
Internet je mým světem

V tomto roce nás čeká Samsung Galaxy S5! Jaké jsou drby?

Velmi jemný displej

Nástupce úspěšného modelu Galaxy S4 by měl oslnit zákazníky displejem QGD, který má rozlišení 2560×1440 pixelů, což je úplně stejné rozlišení jako má 27palcový displej od Applu. O tom, do jaké úhlopříčky Samsung chystá takové rozlišení nacpat, se ještě nehovoří, ale lze předpokládat, že se bude držet pod hranicí 5,5 palce, jinak by totiž zbytečně vkročil do vod modelu Note.

Technologické p*čovinky

Hodně funkcí, které dnešní mobily mají, jsou ve výbavě vlastně jen tak pro efekt. V praxi nejsou absolutně praktické a může je pravidelně používat jen pár procent uživatelů. Samsung Galaxy S5 by měl mít skener oka a skener otisku prstu. To vše kvůli větší bezpečnosti, ale víte, jak to chodí. Proces by měl být 64bitový, RAM bude disponovat 3 GB a baterie by měla mít obří kapacitu 4000 mAh.

Konečně kov?

To, co fanoušky značky nejvíc zajímá, jsou materiály. O tom, že by měla být vlajková loď z něčeho jiného než plastu, se hovoří již od Galaxy SII. Přece jen iPhone s kovy slaví úspěch. Drby hovoří jasně. S5 bude z kovu, ale zároveň bude dostupná i levnější varianta v plastovém provedení. Představení telefonu by mělo proběhnout na začátku jara.

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář