Velká část mužů touží ukázat v krátkém tričku pěkně vyrýsované bicepsy. Vzbudí tak obdiv žen i širokého okolí. Hlavně v létě, když je počasí na krátké rukávy, budou vypracované svaly vypadat opravdu efektně. Jenže nic není zadarmo. Pokud vypracované svaly chcete, musíte se o to přičinit.

avatar

Zdeněk Smutný
Pro někoho zoufalý proutník, pro jiného frajer

Chcete mít sexy svaly? Kupte si posilovací lano

Udělejte si hravý a kreativní trénink

Posilovací trénink je vhodnou cestou, jak opravdu dosáhnout svalové struktury. Ovšem od předsevzatí k jeho realizaci je přece jenom delší cesta, než se na první pohled zdá. Možná vás nebaví zvedat činky nebo trávit nekonečným opakováním jednoho pohybu na posilovacím stroji. Sice chápete, že tohle je taky cesta, jak dosáhnout svého snu, ale vy byste přece jenom raději zvolili nějaký živější a zajímavější trénink, který od vás žádá nějakou odezvu, rychlou reakci, než jenom tupé opakování těch samých pohybů pořád donekonečna.

V takovém případě vám mohou pomoci posilovací lana. Díky nim si vytvarujete požadované svalové partie a jde přitom o hravý a kreativní trénink, který vám nabízí víc možností zábavy než jeden jediný pohyb.

Trénujete koordinací pohybů celého těla

Samozřejmě, že těžištěm tréninku jsou především horní končetiny, tedy dlaně, zápěstí, předloktí, loket a ramena, čili bicepsy a tricepsy, které si dotvarujete žádaným způsobem. Nicméně trénink s lanem si žádá vaši celkovou pozornost a připravenost, tedy budete provádět i pohyby dolní části těla, kterými reagujete na pohyb lana a jeho pružnost. V konečném důsledku se potom zapojují i další svalové partie. Ve hře je tedy v podstatě koordinace pohybů celého těla. Stačí si jenom pořídit fitness lano a můžete začít s tréninkem.

V nabídce jsou lana různé tloušťky. Čím tlustší lano, tím více váží. Posilovací lana mají obvyklou délku 10 metrů. Pokud si nejste jisti, jaké lano bude pro vás nejvhodnější, poraďte se před nákupem.

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář