Cigarety jsou stále dražší a dražší a vaše zdraví s každým dalším kouskem chatrnější a chatrnější. Udělejte něco pro sebe i lidi ve svém okolí a pořiďte si zdravější a levnější elektronickou cigaretu. Poradíme, jak na to.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Chcete seknout s kouřením? Pomůžeme vám vybrat elektronickou cigaretu

„Půl dne noviny číst a pak cigáro…“

Je jedno, jestli vás ke skončení s kouřením vede strach z rakoviny, vyhrožování manželky nebo to, že jste si spočítali, že za ty roky kouření už byste dneska měl na Ferrari. Podstatné je, že to konečně chcete udělat a to správně. První, co byste si měl uvědomit je, že důležitější než započít tuto cestu je se na ní udržet. Přestat s kouřením se může zdát jako nemožné, ale dnes už není problém, abyste svou ranní kávu pil bez cigarety. Stačí, abyste si pořídil e-cigaretu. Elektronická cigareta je zařízení, které obsahuje 9x až 450x méně nebezpečné látky tvořící například rakovinu než klasická cigareta. Kromě toho jsou výrazně cenově výhodnější a stejně tak snadno dostupné jako normální cigarety. Tento zdravější způsob kouření je v České republice dostupný od roku 2006.


Praktická sada Liqua Q Vaping Pen / SADY Liqua Q Vaping Pen

Přeučit se je snadné

I pokud jste elektronicko-cigaretový panic, nemusíte se bát, protože přeučit se můžete i v případě, že kouříte krabičku denně. Elektronické cigarety totiž zvládnou uspokojit i velmi náročné kuřáky. Základem ovšem je, abyste nešetřil na svém zdraví a určitě si zakoupil originální cigaretu, jinak se totiž může stát, že baterie nebude mít odpovídající kapacitu, bude se přehřívat a některé části cigarety vám mohou odumřít dříve než tamagoči. Elektronickou cigaretu lze navíc používat jak s nikotinovými náplněmi tak bez něho.


Velmi malý a výkonný model elektronické cigarety Joyetech eGo ONE

Vybírejte pečlivě

I trh s elektronickými cigaretami vám nabízí pestrý výběr modelů a technologií. Například pokud nechcete pohoršovat okolí, určitě oceníte elektronickou cigaretu s designem připomínajícím tužku než klasickým provedením, které vypadá jako obyčejná tabáková cigareta. Velký výběr je samozřejmě v použitých technologiích a výběru baterií. Ty sice budete muset tak jako tak nabíjet, ale s lepšími modely výrazně ušetříte čas. Podobně se také může lišit doplňování náplně.

Joyetech eGrip
Vše v jedné krabičce, tak to je Joyetech eGrip


Velmi elegantní a moderní design sady Joyetech eRoll-C

A když je řeč o náplních…

Elektronické cigarety vám nabízejí velký počet nejrůznějších příchutí. Například ráno můžete ušetřit čas tím, že si dáte kafe a cigaretu v jednom – stačí k tomu příchuť Caffe Latte. Pokud máte rád ovoce, určitě oceníte příchuť jahody, jablka nebo malin. Díky náplním si můžete vybrat obsah toho, co kouříte, a také to, jak to bude silné. S elektronickou cigaretou se vždy vyhnete nepříjemnému zápachu z klasických cigaret a ušetříte svoje okolí pasivního kouření. Neděláte to tedy jenom pro sebe, ale také pro lidi kolem sebe. Všechny výše zmíněné modely elektronických cigaret můžete zakoupit na stránkách internetového obchodu Smokepipe.cz, kde najdeta také náhradní díly a příslušenství.

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář