Může za to genetika, stejně jako náš životní styl, stejně jako nekvalitní strava. To vše jsou faktory, které u nás mužů ovlivňují množství našich vlasů.

avatar

Zdeněk Smutný
Pro někoho zoufalý proutník, pro jiného frajer

Pokud i vás trápí jejich nedostatek, podíváme se společně na několik možných řešení. Jedním z hlavních problémů je určitě ložiskové vypadávání vlasů u mužů, které je velmi neestetickým problémem. Řešení tohoto problémy však existuje, a to ideálně ve formě kombinace tří hlavních metod. Jedná se o:

  • Využívání kvalitních šamponů
  • Aplikaci vlasových aktivátorů
  • Konzumaci vitaminových doplňků

Kvalitní a pravidelná péče je základ

S péčí o vaše vlasy byste určitě měli začít co nejdříve. Nikoliv až ve chvíli, kdy už vypadávání dospělo do velmi těžko řešitelného stavu. Péče přitom nemusí být zase až tak složitá. My doporučujeme nejlepší šampon proti vypadávání vlasů. A jak ho poznat? Především podle toho, co umí. Měl by nabídnout látky, které zlepší cirkulaci krve v pokožce, měl by dokázat pokožku hlavy čistit a odstraňovat maz, stejně jako by měl obsahovat výživné látky a zmíněné aktivátory. Tato základní péče by následně měla být doplněna také zmíněnými vitamíny. Jejich konzumace je také velmi jednoduchá, jelikož se jedná o potravinové doplňky, které jednoduše spolkneme.

Zaměřte se i na jiné části vašeho obličeje

Není to nutně jenom oblast vašich vlasů, se kterou můžete mít problémy. Mnoho mužů trápí i další část obličeje, a to jsou ústa. Konkrétně potom zuby. Kouření, stejně jako káva a další neřesti mohou způsobovat jejich zažloutnutí. Jak ho eliminovat? Kromě pravidelného čištění doporučíme také bělicí pásky značky Crest. Ty jsou ideální cestou k tomu, jak si zuby bělit pohodlně doma, s jistotou nejenom vysoké účinnosti, ale také s jistotou bezpečnosti nejenom pro naše zuby, ale celou ústní dutinu. Samozřejmou výhodou je také jejich cena, v porovnání se zubními ordinacemi, kde je tato služba k dispozici také.

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář