Značka adidas dává sbohem všem dosavadním modelům kopaček! Na svědomí to má kromě jiných i špičkový trenér Pep Guardiola, podle kterého jsou novým klíčem k úspěchu pouze dva typy hráčů.

avatar

Jakub Švrdlík
Miluju BMX, sport, ženy, víno a zpěv

Rozlučte se s minulostí, začala nová éra fotbalu

„Máme hráče, kteří přemýšlí o tom, co tým potřebuje a co je pro něj a spoluhráče nejlepší. Takový hráč je inteligentní a má jasnou představu o tom, co jeho tým potřebuje udělat. Přebírá na sebe kontrolu nad zápasem. Pak zde máme hráče, kteří dělají chaos. Spoléhají na svůj instinkt a talent. Potřebují volnost, aby mohli předvést své umění. Mohou se zachovat úplně jakkoli a nemůžete nad nimi mít kontrolu. Nemůžete je zastavit.“

Právě pro ně adidas vyvinul dvě zbrusu nové kopačky, které nahrazují předchozí modely. Přivítejte adidas ACE a X! Premiéru si odbyly během finále Ligy mistrů mezi Barcelonou a Juventusem. Pozorní diváci si mohli všimnout, že tři ze čtyř gólů v zápase padly právě z nových kopaček adidas. Že by pověstný důkaz místo slibů?

ACE15
ACE15

X15
X15

ACE15 jsou připraveny k převzetí kontroly nad děním na hřišti a perfektnímu ovládnutí míče. Speciální 3D povrch na špičce boty má neklouzavou vrchní vrstvu, která zlepšuje kontrolu míče při každém dotyku. Míč navíc nyní můžete ovládat více kolíky než kdykoli předtím, takže vás poslechne na slovo. Nechybí ani speciální NSG úprava svršku, abyste měli vše pod kontrolou za jakéhokoli počasí. V ACE15 budou strůjci celé show na hřišti skutečně dominovat.

Pro nepředvídatelné hráče a baviče fanoušků přináší adidas X15, které poskytují vysokou podporu chodidlům. S vysokou zátěží si při všech dech beroucích akcích poradí pevná a zároveň flexibilní konstrukce svršku boty. Nechybí ani speciální úprava svršku pro lepší ovládání míče. Lehká podešev zajistí vynikající stabilitu a záběr i na měkkém povrchu, pro nebezpečné rychlé změny směru. X15 ničí konvence a zažitá pravidla stejně jako hráči, kteří je nosí.

Vstupte i vy do nové éry fotbalu. Kopačky adidas ACE15 a X15 jsou dostupné v adidas Stores, ve vybraných značkových prodejnách adidas, ve specializovaných fotbalových obchodech, vybraných prodejnách sítí A3 Sport, Sportisimo a Intersport a na www.adidas.cz/fotbal.

Rozlučte se s minulostí, začala nová éra fotbalu

      

Líbí se vám tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář