V únoru proběhl v Praze test, který ukázal, že na případný totální výpadek dodávky elektrické energie – takzvaný blackout – město ani občané nejsou připraveni.

Simulace blackoutu ukázala, jak důležité je být připraven. První tři dny krize pomůže přežít S-kit 3D.

Hrozba katastrofy

Cvičení ukázalo, že hlavní město nemá dostatečné náhradní zdroje elektřiny a že by případný výpadek elektrické energie způsobil také problémy se zásobováním pitnou vodou. Totální blackout můžou způsobit přírodní živly, kolaps počítačových sítí, teroristický útok, nebo opatření při ohrožení státu. Doufáte, že tyto okolnosti v Česku nehrozí? Zprávy ze světa i z domova svědčí spíše o opaku. A ani občanské nepokoje na hranici válečného stavu už pro středoevropana nejsou zdaleka tak nereálné, jak se donedávna zdálo. Ať už je hrozba katastrofy jakákoliv, pokud existuje, je dobré se na ni připravit. V případě krizové situace je klíčové vyrovnat se s momentem překvapení a přečkat v bezpečí první tři dny krize. Řešením, které umožní čtyřčlenné rodině přežití po dobu tří dnů bez závislosti na okolním světě, je unikátní „survival box“ S-kit 3D.
S-kit 3D

Praktická pojistka

S-kit 3D vytvoří doma, na chalupě, nebo kdekoliv, kde trávíte čas, praktickou pojistku v podobě všeho, co může vaše rodina potřebovat pro přežití prvních tří dnů v případě nejvyšší nouze. Je to ideální rodinný společník, se kterým nečekané situace zvládnete daleko snadněji. Na složení a obsahu S-kitu se podíleli členové záchranných složek a specialisté na výživu. Najdete v něm v něm vše potřebné – 24 porcí vysokoenergetických značkových dehydratovaných potravin Mountain House, používaných obvykle horolezci a vojáky, hygienické potřeby, nezbytné nářadí, zdroje světla, tepla, dezinfekci. Všechny komponenty jsou přehledně uloženy v uzamykatelné, prachu a voděodolné bedně. Na spodní straně víka je připevněno chemické světlo pro případy výpadků elektřiny. S-kit 3D je univerzálním záložním řešením pro nečekané situace, které je možné zvládnout mnohem lépe, i když vás překvapí náhle a nečekaně. Přírodní katastrofy nebo potravinové krize nejsou sci-fi. Štěstí přeje připraveným. 16 užitečných předmětů vám usnadní přežít i ty nejobtížnější situace. S-kit 3D vaší rodině poskytne tři dny soběstačnosti v situaci, kdy vás zastihnou nečekané problémy. Je to pojistka, která pomůže překonat stav nejvyšší nouze.
S-kit 3D obsah

Uskladníte ho kdekoliv

Rozměry S-kitu 3D jsou 50x35x30 cm, jeho hmotnost je cca 10 kg. Lze jej uskladnit prakticky kdekoliv – v komoře, ve sklepě, v dílně, v garáži, ve skříní i v autě. Měl by být dobře dostupný i ve zhoršených podmínkách. Každý S-kit 3D je jedinečný a má své evidenční číslo, zařazené do speciální databáze. Survival Company, která S-kit 3D vyrábí a prodává, poskytuje všem majitelům S-kitu osobní servis, takže jakmile se přiblíží čas expirace některého z produktů, výrobce upozorní majitele S-kitu SMS zprávou nebo emailem. Na výrobce se také můžete obrátit s žádostí o doplnění originálních výrobků, kdykoliv něco ze svého S-kitu použijete. Cena pojistky pro stav nejvyšší nouze v podobě S-kitu 3D je 4.999 Kč. Doprava je v ČR i SR zdarma.

S-kit 3D je menší variantou „velkého“ S-kitu, který umožňuje pžežití čtyřčlenné rodiny až po dobu čtrnácti dní, čemu odpovídá také rozdíl ve velikosti, hmotnosti i ceně. „Velký“ S-kit obsahuje 46 předmětů pro záchranu života a 146 porcí trvanlivých potravin značek Mountain House a Prep-A-Ration, má rozměry 100x46x50 cm, hmotnost cca 50 kg. Zaváděcí cena je 24.900 Kč. Součástí dodávky je skládací přepravní vozík.

Více informací o složení S-kitu, S-kitu 3D a možnosti zakoupení na www.s-kit.cz

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář