Také občas cvičíte a posilujete nebo se o to alespoň snažíte? Nicméně vynaložené usilí neodpovídá vašemu očekávání a vy, stejně jako většina dnešních mužů, jste lehce frustrováni, že svalovou hmotu nenabíráte a tuk neshazujete.

avatar

Zdeněk Smutný
Pro někoho zoufalý proutník, pro jiného frajer

Sportem proti mužskému přechodu

Nepodléhejte tomu a pracujte na sobě dál

Je důležité vědět, že nebojujete jen sami se sebou, ale také s přirozeným vývojem vašeho těla. Pokud je vám již přes 30 let, ve vašem těle klesá hladina testosteronu. Přirozený úbytek tohoto hormonu mimo jiné zpomaluje metabolismus a díky tomu rychleji nabíráte na váze. Je-li vám již přes 40 let úbytek vaší svalové hmoty je přímo vědecky podložený – v přůměru o 3% ročně.

Klesání hladiny testosteronu nezastavíte, negativní vlivy s ním spojené ovlivnit lze

Muži se stávají rozladění až neurotičtí, trpí poruchami spánku a jsou častěji vyčerpaní, klesá jim sexuální výkonost, nabírají na váze a ubývá jim svalová hmota. Tento vývoj lze diagnostikovat jako andropauzu nebo-li mužský přechod.

Vy tomu ale nepodléhejte a braňte se pohybem a sportem. Další vhodnou prevencí je pravidelné užívání doplňku stravy TestoMax. TestoMax je vyvinutý speciálně pro muže po třicítce a obsahuje jedinečnou přírodní složku – pískavici řeckého sena, která podporuje růst svalové hmoty. Více na TestoMax.cz.

Testomax

Vědecká studie* z roku 2010 přinesla zajímavé poznání, že užívání 500 mg pískavice denně v kombinaci se silovým tréninkem přináší výrazný nárůst svalové hmoty. Denní dávka pískavice v TestoMaxu je 600 mg.

  1. Pískavice řeckého sena podporuje růst svalové hmoty a sexuální apetenci.
  2. Ztráta energie a pocity vyčerpání patří mezi příznaky mužského přechodu.
  3. Mužský přechod může mít negativní vliv na sexuální život
  4. TestoMax je norský doplněk stravy z přírodních zdrojů, který bojuje proti negativním příznakům můžského přechodu.

* Poole Ch. et al.: J int Soc Sports Nutr.2010, 7:34

Líbí se vám tento příspěvek?

Nepřehlédněte další zajímavé příspěvky

Přidejte komentář

  • Radim

    Hmm.. dobrý, ale já radši PRIMULUS…